151

BLOG : Sesli Chat Üye Girişi

Sesli Chat Üye Girişi

    Merhabalar , sesli sohbet kullanıcıları bildiğini üzere sohbet odaarımızdaki tüm özelliklerimizden ücretsiz yararlanmak istiyorsanız, ücretsiz üye alarak kendinize ait bir rumuz belirleyebilirsiniz.Seçmiş olduğunuz rumuz ve size ait özel bilgileriniz titizlikle sistemimiz tarafından saklanmaktadır.Üye olduğunuz da özel bilgileriniz kesinlikle 2.şahıslarla paylaşımlamamaktadır.

   Sesli chat odalarımız da üye olduğunuz da her dafasında şifrenizle ile birlikte giriş yapabilir, üyelikleriniz özel koruma altında kalarak bir sonraki kullanıcı sizin seçmiş oldğunuz rumuza sahip olmamaktadır.Bu nedenler hem site içerisinde daha fazla tanınma şansı elde edebilir, hem de sitemizde tüm avantajlarımızdan ücretsiz yararlanma hakkında sahip olabilirsiniz.

  Sesli Mana sohbet odalarımızda üyelikler için ekstra bir ücret ödemeye gerek kalmadan bay/bayan kullanıcılarımızın hepsiz üyeliğini alarak sohbet odalarımızda kalıcı sohbet etmennin keyfini yaşayabilir.

  Üye olan kullanıcılarımız sitemiz de dilerse ücretsiz oda almak isterse , başvuru odamızdan daha detaylı bilgi alabailirsiniz.

03 Haz 2017 172 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder