151

BLOG : seslicadi Canlı Destek

seslicadi Canlı Destek

Merhabalar , seslicadi kullanıcıları sizlere günün her anında daha iyi hizmet verebilmek için Canlı Destek hizmeti veriyoruz.Sizlerin sorunlarınızda, düşüncelerinizde 7/24 yanınızda olmak adına Canlı destek bölümümüzle sizlere kaliteli hizmet vererek sizlere her konuda yardımcı oluyoruz.Editörlerimiz canlı destek ile sizlere bir adım daha yakında olduğunu , siteye giriş sorunu yaşıyor ve sitemiz de oda ve yetki başvurularınızı Canlı Destek Ve Sorunlar menüsünden başvuru yapmanız gerekiyor.

Peki Canlı Destek Ve Sorunlara nerden katılacaksınız? Bu bölümüme ana sayfamız üzerinden sağ alt köşede bulunan menüye tıkladıktan sonra editörlerimize yazmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ne gibi sorun ve şikayetleriniz varsa hemen yazabilir ve kısa süre içerisinde size dönüş yapılmaktadır.Sizlere bu verdiğimiz hizmet ile anasayfamıza geldiğinizde sizlere Canlı destek hattından hemen bize dönüş yapabilirsiniz.

Sesli chat sitelerinde böyle hizmetin nadir olduğu günümüzde bizler daha kurumsal açından yaklaşarak sizlere daha hıozlı ve kaliteli hizmet verebilmek adına hem bu konumuzu açdık hem de Canlı dstek bölümümüze nasıl katılacağınız yazmak istedik.

Sesli Mana Canlı Destek ile biz her zaman yanınızdayız. Sizler de bu hizmetle biliyoruz ki sitemize güvenle giriş yaparak, sorunlarınızda yanınızda olduğumuzu sizlere hissettrimek bizlerin ne kadar doğru yolda olduğumuzu hatırlatmaktadır.

Lütfen sırf laf olsun diye bu hizmet açılmamıştır, bu konuda bizleri anlayışla karşılayacağınzdan emin olup, şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 Haz 2017 94 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder